Peter SellersI

Richard Henry Sellers

8,7
5 724 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Peter Sellers

Po śmierci powinien dostać oskara za całokrztałt tworczosci, świetny aktor, najlepszy jaki mogł sie trafić... człowiek bez własnej duszy, bez własnej osobowości, w nim były tylko role , które odegrał, to one zrobiły z niego tak zlego człowieka.

BMF

tak powinien dostac tylko czy posmiertnie rozdaja Oscary hmm?? nie jestem do końca pewien ale trzeba pamietać że był Nominowany za "Wystraczy być" do Oscara ale Gwizdnał mu Hoffman za "Sprawe Kramerów" no i nominowany był Redford z"Żądła" wiec miał strasznie trudna konkurencje

gazdus_2

Nie można dostać oskara po śmierci, ale powinni zrobić wyjątek, z szacunku dla niego.

BMF

Jestem ZA. Też tak uważam. Wspaniały aktor. Różowa Pantera bez niego w roli głównej...jakoś mi się nie widzi. No ale to tylko moje zdanie.


Pozdrawiam

Ulka

Nie tylko twoje, bez niego w ogóle kino, byłoby ubogie. :) Stworzył zupełnie inny styl grania, którym posłoguje sie teraz wilu aktorów :) Nawet taki naturszczykowy Johhny Depp :)

BMF

nic dodac nic ująć a konkurencje miał faktycznie ale to juz jakoś tak jest że najlepsi zawsze muszą sobie w droge wchodzić...

BMF

Peter Sellers jest niesamowity. I mimo, że Oskarów nie przyznaje się po śmierci - tak jak piszecie - dla niego powinni zrobić wyjątek!

BMF

zgadzam się, Oskar naprawde się należał. Ciekawe, czy gdyby odebrał go za życia, na scenie nie zaatakowałby go Kato ;)

zulia_wedrowniczka

nie można otrzymać Oskara pośmiertnie, choć pojawiły się w tym roku plotki że zmienią to dla Heatha Ledgera.

GG06

Można, Rzadko się co prawda zdarza, aby ktoś w fatalnym stanie zdrowia był w stanie zagrać Oscarową rolę. Tak dostał Oscara Peter Finch.

_Andrzej_

Skąd wy wytrzasneliście informację, że Oscary nie mogą być przyznawane pośmiertnie? To bzdura. Wprawdzie rzadko się to zdarza, ale było kilka takich przypadków. Wspomniany Peter Finch czy chociażby Sidney Howard nagrodzony za scenariusz do "Przeminęło z wiatrem".

FinneganAwaken

Ale z tego co sie orientuje (chociaz pewien nie jestem) honorowego oscara za caloksztalt tworczosci po smierci otrzymac sie nie da. Co innego za role (jak Leadger czy Finch), ale za caloksztalt chyba nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones