PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115876}
7,4 103
oceny
7,4 10 1 103
Hoffman
powrót do forum filmu Hoffman

KIEDY WRESZCIE NA DVD?

ocenił(a) film na 10

Tyle lat temu TVP nadawała ten film, w sylwestra, potem na życzenie widzów powtórzono tylko raz - tyle lat temu! Może się doczekam DVD...?

użytkownik usunięty
nuzak

Właśnie go ciągnę z polskimi napisami,jeśli chcesz linka do torrenta to mogę Ci przesłać na maila;).A co do tej powtórki to też słyszałem ,że na prośbę telewidzów nasza tv parę dni póżniej powtórzyła ten film!(aż się nie chce wierzyć ,że wtedy spełniano takie prośby;).Na dvd raczej się nie doczekasz tego filmu .Żaden z dystrybutorów nawet nie wpadł na to by wydać pakiet z Peterem Sellersem;) ...

ocenił(a) film na 9

Jeszcze bardziej niż pakietu z Sellersem brakuje mi kompletu dzieł Alvina Rakoffa. To fantastyczny reżyser. Czego najlepszym świadectwem jest właśnie "Hoffman". Film znakomity. Sprawnie zrobiony, równy, bez słabych miejsc. A przy tym jest to film, któremu nie sposób się oprzeć. Taki do oglądania po wielekroć, zawsze z taką samą przyjemnością. To według mnie jeden ze wspanialszych filmów jakie powstały. Godzien odnotowywania na wysokich miejscach we wszelkich rankingach. I przy całej swojej wartości, tak niedoceniany... Poza Sellersem, znanym i słusznie cenionym, gra tu także młodziutka Sinnead Cusack. I jest to rola prawdziwie oskarowa. W sieci można zobaczyć inny (jak mi się wydaje równie znakomity) film Rakoffa: "A voyage round my father" - na youtube można obejrzeć go w całości . Niestety bez polskich napisów. Jedyne wydanie dvd zawierające angielskie napisy dla niesłyszących pochodzi z rynku amerykańskiego, a więc ma ograniczenia dla Regionu 1.

ocenił(a) film na 5
yan1527

A ja się zawiodłem.Myślałem,że to będzie komedia w brytyjskim stylu a elementów komedii prawie nie zauważyłem.To raczej taka obyczajówka z love story.Do gry aktorów się nie czepiam.Lubię Sellersa,szczególnie za świetne role w "Dr.Strangelove". Może jak kiedyś obejrzę "Hoffmana" po raz drugi to zmienię zdanie.

ocenił(a) film na 9
GrimReaper76

Łatwo o zawód gdy spodziewamy się czego innego... Cóż, komedią ten film z całą pewnością nie jest. Choć przy tym aż się skrzy poczuciem humoru. Właśnie angielskim, ukrytym gdzieś pomiędzy oszczędnie i poważnie wypowiadanymi słowami. Gorąco polecam powtórne obejrzenie. Tym bardziej, że w Napiprojekcie pojawiły się polskie napisy, a sam film (jak to już zauważył kinski70) można ściągnąć przy pomocy torrentów.

nuzak

TV program I, 25 stycznia 1975 roku, g. 22.55 (od lat 18)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones